אודות אמבריון - אמבריון אינטרנשיונל

אודות

מה היא המשמעות של משפחת אמבריון עבור הלקוחות שלנו?

המשמעות היא שמהרגע שבו את הופכת להיות חלק מהמשפחה, תמיד יהיה לך על מי לסמוך, מישהו שילווה אותך לאורך כל התהליך ואף מעבר לכך. המומחים של אמבריון הם בעלי ידע נרחב בכל שלבי התהליך של תרומת הביציות ובעלי ניסיון שאפשר לרכוש רק במהלך שנים רבות של מתן שירות ללקוחות כמוך. ידע וניסיון אלה מאפשרים לנו להבטיח ב-100% את שביעות רצונם של לקוחותינו.
בעוד שרופאים המתמחים בתחום הפוריות לא יכולים להקדיש מספיק זמן ולתמוך בכל לקוחה – אנחנו כן! הם לא יכולים ללוות אותך לאורך כל הדרך, להרגיע אותך כשאת לחוצה, לענות על כל השאלות שלך ולחבק אותך כשצריך. אנחנו כן יכולים!
ניהול מתחים הינו גורם מפתח המגדיל את הסיכויים להיריון בריא. באמבריון, אנו נעזור לך להפיג את המתח ולהתמודד עם כל מה שמטריד אותך. הצוות שלנו ילווה אותך בכדי שתוכלי להתגבר על הבעיות שפוגעות ביכולתו של גופך להרות. יחס וליווי צמוד מסוג זה מגדילים משמעותית את שיעור ההצלחה!

תהליך תרומת הביציות לא נע רק סביב הרופא, התורמת והמרפאה. הכל נעשה למענך! הגישה הייחודית שלנו לתהליך תרומת ביציות מבטיחה סיכויים גבוהים יותר להריון.
לאחר שתשבי עם אחד המטפלים שלנו, את תרגישי יותר בטוחה בעצמך ותרכשי ידע שיעזור לך בהמשך. אנו גאים בכך שהיחסים שלנו עם הלקוחות מבוססים על אמון ושקיפות מלאים. את תרגישי בטוחה ומעורבת בתהליך מתחילתו ועד סופו המוצלח והמרגש. בסופו של דבר, אנו מציעים לך חוויה טובה ונוחה יותר בכדי שתרגישי יותר בטוחה ומאושרת.

יש לציין שאמבריון משרתת את לקוחותיה בנאמנות, רגישות ומסירות כבר למעלה משש שנים. הידע והניסיון אשר צברנו עוזר לנו לייעל את התהליך, החל מהשאלה הראשונה ועד ללידת התינוק.

כאן באמבריון, אנחנו מסירים את אי-הודאות, הלחץ ודאגות העתיד. המלווה שלך, אשר עלולה להיות בעצמה מטופלת לשעבר של אמבריון, תדריך אותך לאורך כל התהליך, 24/7.

עם אמבריון את לא צריכה להסס להתקשר ולשאול שאלות. כאן תמיד תמצאי אוזן קשבת ואת הסבלנות לענות על שאלותיך ולהוות מקום חם המספק תמיכה רגישה. יש לנו את כל הזמן שבעולם בשבילך, כמו שאין לאף אחד אחר!

אם את רווקה ועוברת את תהליך תרומת הביציות לבד – אנחנו באמבריון מבינים איך את מרגישה. 40% מהלקוחות שלנו הן נשים רווקות, שרובן לא משתפות או מערבות את משפחתן בבעיות אי הפוריות שלהן.
לכן, משפחת אמבריון משחקת תפקיד חשוב בחייהן של המטופלות לאורך כל תהליך תרומת הביציות. אנו מלווים את הנשים למומחה פוריות שלהן, רק כדי לתמוך בעת הצורך. אם את צריכה לעבור בדיקה או ניתוח, המלווה הצמודה שלך תהיה שם בשבילך כמה זמן שתרצי.

אם את גרה רחוק מהמרכז ומעדיפה להגיע ברכבת מחיפה או מירושלים, חבר ממשפחת אמבריון יפגוש אותך בתחנה המרכזית בתל אביב ויסיע אותך לפגישה.

כפי שאת רואה, משפחה זו משפחה ואמבריון היא המשפחה שלך בתהליך תרומת הביציות וגם מעבר לכך.

לפרטים נוספים על איך המשפחה שלנו יכולה לעזור לך לנהל את המתחים בדרך להריון ולידה מוצלחים – השאירי פרטים בתחת העמוד וחבר ממשפחת אמבריון יצור עמכם קשר תוך דקות ספורות. עם אמבריון את אף פעם לא לבד!

החיים מתחילים כאן

משפחת אמבריון הוקמה מתוך היכרות אישית של מייסדיה עם תהליך תרומת הביצית; זאת במטרה ללוות כל אחת ואחת באופן אישי, עד לסיום התהליך וגם לאחריו. היכרות זו הובילה אותנו ליצירת מערך שירותים שלם העומד לרשותך בכל שלב - תמיכה אישית, אוזן קשבת ואנשי מקצוע מובילים בתחום הפוריות ובריאות האישה.

המומחים שלנו מלווים אותך לאורך כל הדרך, החל מהייעוץ הראשוני ועד הלידה ולאחריה. מומחי אמבריון מחויבים לשקט הנפשי שלך ושל התורמות, וזאת כדי להבטיח סיכויים גדולים יותר להפריה מוצלחת. חברת אמבריון משקיעה זמן ומשאבים על מנת לעמוד בחזית ההתפתחויות בתחום, לצד הבנת האספקטים הפסיכולוגיים והרגשיים המלווים כל הפריה כשלעצמה.

בנימה אישית

החברה נוסדה על-ידי איציק ניסל, שהיגר מארצות הברית לישראל בשנות ה-70. איציק רואה עצמו ילד של "הפריה כפולה": חודשים מספר טרם היוולדו בהיריון לא רצוי על-ידי רווקה צעירה, הוא אומץ על-ידי הוריו החדשים. שנים לאחר מכן, ב-2002, איציק ואשתו, אינה, עברו 3 טיפולים של הפריה חוץ גופית (IVF), והביאו לעולם זוג תאומים - נועה ולירן.

אמבריון הוקמה במטרה לסייע לזוגות ולרווקות לגשר על הפערים בין האספקטים הרפואיים, החברתיים והלוגיסטיים הכרוכים בתרומת ביצית בחו"ל. ללא הכוונה וסיוע של מי שמכירים את התהליכים השונים, קשה יותר להבין מה באמת כרוך בהכנה לתרומת הביצית ולהעברת העובר לרחם הנושא. אנו יודעים בדיוק אילו לחצים ורגשות גועשים על הנתרמות והתורמות כאחד, וכיצד הם משפיעים על קבלת ההחלטה הנכונה.

מחויבים לך ולשקט הנפשי שלך

ברת אמבריון מתנהלת בשקיפות מלאה עם כל נתרמת ותורמת, וזאת כדי להקל כמה שאפשר על התהליך, ולעשותו רגוע ונינוח. אנו זמינים לך בכל שאלה והבהרה אודות התהליך, וזאת על מנת שתקבלי את כל המידע הדרוש לקבלת ההחלטה הנכונה עבורך.

לחברת אמבריון שנות ניסיון רבות במתן סיוע לזוגות באירופה ובקהילות יהודיות ברחבי העולם, בדיוק בנקודות הצומת החשובות בתהליכי תרומת ביצית. אנו מחויבים לסייע, לעזור ולתמוך בך בכל שלב, כדי שתוכלי גם את ליהנות מהמשפחה לה חיכית וייחלת.

באמצעות 5 מסלולים לבחירתך, את זו שיוצרת את עתידך. בין שהתהליך חדש לך ובין שהחלטת לשוב אלינו להפריה נוספת, הליווי המקצועי של אמבריון יותאם לך ולצרכייך המשתנים. אנו מציעים את שירותינו לנשים בנות עד 53, הן רווקות והן במסגרת משפחה.

כל מסלול הותאם במיוחד לצרכים ספציפיים, לאחר מחקר ובדיקה מעמיקים בנושא. התהליך מתבצע עם מיטב המומחים בתחום, ובליווי אישי של אמבריון בארץ ובחו"ל.

הצוות שלנו

איציק ניסל - מייסד אמבריון

יוליה ברובסקאיה

דימטריוונה אוקסנה

גאליאנה פאבלובנה

יוליה מנשוכיקובה

ורוניקה זורוצקיה

פרופ' אוקסנה קשינצבה - עו"ד אמבריון בקייב

אנגלינה אנדרוואנה

ד"ר אנטון קוטסאנקו

אירנה יאקובלנה

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה