החזרת עוברים קפואים אחוזי הצלחה - אמבריון אינטרנשיונל
הבלוג
19.02.2017

החזרת עוברים קפואים אחוזי הצלחה

ניתן להשוות את אחוזי ההצלחה של העברת עוברים מוקפאים (FET) להעברת עוברים טריים בהפריה חוץ גופית (IVF). לעתים, הסיכוי להריון מוצלח מהעברת עוברים מוקפאים הוא גבוה יותר בגלל האפשרות לטפל ברירית הרחם לפני ההשתלה ובשל יתרונות נוספים. מדד ההצלחה העיקריים זהה בשני סוגי הטיפולים (העברת עוברים מוקפאים או טריים): גיל האם בעת הקפאת הביציות. מטופלות רביות מחכות מספר שנים בין הקפאת העוברים לבין הטיפול עצמו. בהעברת עוברים קפואים, גם אם עובר זמן רב בין הקפאתם להפשרתם, סיכויי ההצלחה זהים לתהליך העברת עוברים טריים.

מה הם היתרונות של העברת עוברים מוקפאים לעומת העברת עוברים טריים?

יתרונות של העברת עוברים מוקפאים:

$11.      פחות תרופות

במקום נטילת תרופות גירוי, המטופלות משתמשות באסטרוגן ופרוגסטרון בכדי לעבות את רירית הרחם כחלק מההכנה להעברת העובר. היות ששלב הגירוי בוצע במחזור הטיפולים הקודם, אין צורך בשאיבת ביציות תחת הרדמה.

$12.      פחות מתחים

טיפולי פוריות באמצעות העברת עוברים מוקפאים בדרך כלל כרוכים בפחות לחצים ומתחים, מכיוון שגורמים, כגון תגובה לגירוי, התפתחות הביציות והתפתחות העובר, כבר נלקחו בחשבון בעת ביצוע הטיפולים.

“באמבריון” מקפאים רק עוברים איכותיים בשלב הבלסטוציסט, מה שמגביר בצורה משמעותית את סיכויי ההצלחה של תהליך העברת עוברים מוקפאים.

$13.      כמו כן, מחזורי הטיפולים הם צפויים יותר, עם פחות ביטולים. המטופלות יכולות לבחור את יום העברת העוברים חודשים מראש ובהתאם לכך ניתן לקבוע את יום התחלת הטיפול.

למה אני יכולה לצפות במידה שאתחיל טיפולי פוריות להעברת עוברים מוקפאים?

בתחילת מחזור הטיפולים, תצטרכי לעבור סדרה של זריקות אסטרוגן במשך 15-22 ימים, וזאת על מנת לחזק את רירית הרחם. לאחר עיבוי רירית הרחם (ביום החמישי או השישי), תתחילי לקבל פרוגסטרון. בבוקר של היום בו תתבצע ההעברה, צוות האמבריולוגים שלנו יפשירו את העובר(ים). זמן קצר לאחר מכן המטופלת תגיע לביצוע ההעברה, כאשר התהליך מאוד דומה לתהליך העברת עוברים טריים.

טיפולי האסטרוגן והפרוגסטרון נמשכים בהתאם לבדיקות הדם עד השבוע העשירי להריון. הטיפול התרופתי מאפשר לשמור על רמת העובי הנדרשת של רירית הרחם, עד שהשליה תעשה את תפקידה.

*כל המאמרים באתר נכתבו באנגלית על ידי מומחי פריון ממוסדות מוכרים בארה"ב ואנגליה. המאמרים תורגמו בשפה פשוטה להבנה. משפחת אמבריון שואפת לספק לכל מטופלת מידע עדכני וחינוכי לגבי כל הנושאים הקשורים לפריון ותהליך תרומת ביציות.

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה