המרכז לפריון האישה 25 שנות וותק - אמבריון אינטרנשיונל
הבלוג
14.03.2017

המרכז לפריון האישה 25 שנות וותק

המרכז לפריון האישה, 25 שנות וותק

הרופאים המבצעים את החזרת העוברים הם מומחים מיומנים בעל ניסיון רב שבאמתחתם אלפי טיפולים מוצלחים. המרפאות אותן אנו מייצגים מבצעות אלפי מחזורים של הפריה חוץ גופית בכל שנה, הקליניקה של פרופסור Fedir V. Dakhno – המרכז הבינלאומי לאבחון וטיפול בעשיות פוריות – מומחי פוריות ומרפאת IVF בשנת 1992 הפועלת על פי תקן בינלאומי ISO 9001
אמבריון גאה להציג את IRM – המכון היוקרתי והוותיק ביותר לטיפולי פוריות בקייב. IRM הוקם לפני יותר מ-24 שנים ע”י פרופסור Dakhno. אמבריון היא הנציגה הבלעדית של IRM באירופה, ישראל ומדינות מפתח אחרות ברחבי העולם, במטרה להעניק שירות ללא תחרות בתום ה-IVF, תרומת ביציות ותוכניות פונדקאות.

אין עוד מרפאה בקייב או באוקראינה עם ניסיון עשיר כמו שיש לפרופסור Dakhno ולמרפאת ה-IRM שלו, זו הקליניקה הטובה והמומלצת ביותר באוקראינה העומדת בכל התנאים והדרישות של משרד הבריאות הישראלי.

כישות מאוחדת, אמבריון ו-IRM מסכימים שצרכי הלקוח הם ההיבט החשוב ביותר של השירותים שאנו מספקים. מסיבה זו, לאמבריון ול-IRM יש הרבה יותר יתרונות בתחום תרומת הביציות ותוכניות פונדקאות.  יחד עם זאת, הצוות הישראלי עובדים עם הצוות המקומי ומבטיחים אחריות מלאה על התהליך מתחילתו ועד סופו!

ב-2016, אחוז הלידות המוצלחות עלה על 59% בטיפולי פוריות עם העברת עוברים טריים בפעם הראשונה והגיע ל-63% בטיפולי פוריות עם העברת עוברים מוקפאים בפעם השניה. שיעור הצלחה זה מתייחס לנשים בגילאים 40-45 הזקוקות לתרומת ביציות. לפי המידע של משרד הבריאות, שיעור הלידות המוצלחות בישראל מהווה 17% בלבד.
כיום, מרפאת IRM מחזיקה בתו תקן הגבוה בעולם למרפאות פוריות – ISO 9001/2008. המרפאה מצוידת בטכנולוגיה חדישה ומעסיקה מומחים בינלאומיים לטכניקות וטכנולוגיות הרבייה.

מעבדת IRM מחזיקה בציוד מתקדם על מנת ליצור את הסביבה הטובה ביותר בהתאם לתקנים בינלאומיים מחמירים וכן עוברת בדיקות תקופתיות ומחמירות של הרגולציה באוקראינה, מה שמבטיח כי המרפאה עומדת בסטנדרט הגבוה בעולם.

הגורם האנושי ב-IRM. הגורם העיקרי לשיעורי ההצלחה הגבוהים הוא צוות גדול של מומחים בעלי ניסיון (רופאים, אחיות ואנשי מעבדה). חברי צוות ה-IVF שמים לב לכל הפרטים. תקשורת טובה בין על חברי הצוות היא חיוניות לעבודה פורייה ולמתן פתרון לבעיות.
מרפאת הפוריות שלנו מספקת את כל שירותי הבדיקות והטיפולים המקובלים בתחום, כולל שירותי פוריות בסיסיים וכן שירותים עם שימוש.

בטכנולוגיות מתקדמות, כגון הפריה חוץ גופית (IVF), ICSI, תרומת ביציות וטיפולי זרע מתקדמים,

כגון IMSI ו-PICSI >>

 אנו נותנים למטופלות שלנו תשומת לב אישית וטיפול שלא ניתן לקבל במרפאות גדולות יותר.

אחת השאלות הנפוצות הנוגעות לתהליך תרומת הביציות היא מה אחוזי ההצלחה של המרפאות. אין ספק שהניסיון, הצוות הרפואי והמכשור במרפאה בה מתבצעים ההפריה והחזרת העוברים משחקים תפקיד חשוב בהצלחת, אך יש פרמטרים נוספים שתורמים להצלחה שכדאי להכיר.
חשוב להבין שבנוסף לניסיון והידע של הרופאים והמרפאות, שיעור ההצלחה בהפריה חוץ-גופית הוא קודם כל אישי. הפוטנציאל האמיתי של הריון ולידה מוצלחים תלוי בגיל, איכות הזרע המשמש להפריה, הלחץ והעומס הרגשי וכמובן באיכות הביציות.

הרופאים המבצעים את החזרת העוברים הם מומחים מיומנים בעל ניסיון רב שבאמתחתם אלפי טיפולים מוצלחים. המרפאות אותן אנו מייצגים מבצעות אלפי מחזורים של הפריה חוץ גופית בכל שנה, כאשר כל מחזורי ההפריה מבוצעים על ידי אותם שניים או שלושה מומחים.

כל המרפאות איתן אנו פועלים הן מרפאות פרטיות אשר עומדות בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר. באוקראינה למשל מרפאות פרטיות נמצאות תחת פיקוח צמוד של משרד הבריאות המקומי אף יותר מאשר מרפאות ציבוריות.

מספר לא מבוטל של רופאים ישראליים ממליצים על כך שהחזרת העוברים הטריים תתבצע במרפאה בה הביציות עוברות את ההפריה. השיקול הוא הבטחת איכותם של העוברים המוחזרים.

*כל המאמרים באתר נכתבו באנגלית על ידי מומחי פריון ממוסדות מוכרים בארה"ב ואנגליה. המאמרים תורגמו בשפה פשוטה להבנה. משפחת אמבריון שואפת לספק לכל מטופלת מידע עדכני וחינוכי לגבי כל הנושאים הקשורים לפריון ותהליך תרומת ביציות.

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה