התהליך האדמיניסטרטיבי - אמבריון אינטרנשיונל

התהליך האדמיניסטרטיבי

התהליך האדמיניסטרטיבי לקראת תרומת הביצית מתנהל בעזרתו של נציג אמבריון המלווה אותך. על מנת להקל עלייך התהליך האדמיניסטרטיבי מבוצע במסגרת שירות “ביקורי הבית” שלנו, בביתך ובזמן הנוח עבורך.

המסמכים אותם נדרש להשלים במסגרת התהליך:

 1. צילום העמוד הראשו של הדרכון, כולל התמונה. לתוכניות המבוצעות בקייב החוק מחייב תרגום נוטוריאון ואפוסטיל – עו”ד של אמבריון יבצע את זה ללא עלות נוספת.
 2. עותק של תעודת הנישואין שלך (לזוגות נשואים).
 3. לזוגות שאינם נשואים אמבריון תספק הסכם שימוש בזרע באנגלית וברוסית, עליו יש לחתום מול נוטריון. נוסח הסכם זה הוא על פי דרישת המרפאה באוקראינה. הסכם זה אינו מחליף הסכם הורות או כל הסכם אחר בין בני הזוג.
 4. תוצאות הבדיקות שבוצעו במסגרת התהליך הרפואי, בהתאם לרשימת הבדיקות הנדרשת על ידי המרפאה בה יבוצע התהליך (קייב או ניקוסיה).
 5. מכתב ממומחה הפריון המפרט מדוע את זקוקה לתרומת ביצית ושאת כשירה להריון ולידה.
 6. השלמת שאלון המידע של אמבריון למקבלת תרומת הביצית לצורך פתיחת תיק במרפאה בחו”ל. בשאלון יש שאלות שנוגעות להסטוריה הרפואית שלך ושל בן זוגך ומאפייני התורמת.מומלץ לצרף לשאלון תמונה עדכנית שלך על מנת לסייע לנו לאתר עבורך את התורמת המתאימה ביותר.
 7. עותק חתום של הסכם השירות עם אמבריון.
 8. עותק חתום של הסכם תהליך תרומת הביצית של המרפאה בחו”ל – ההסכם יסופק לך על ידי נציג אמבריון לאחר השלמת התשלום על התהליך.

  למקבלות תרומת ביצית בתכנית התורמת הידועה יש להציג בנוסף את המסמכים הבאים:

  1. במידה ותורמת הביצית נשואה יש לקבל את חתימתו של בן הזוג על הסכמה לתהליך וויתור זכויות.
  2. העתקי הבדיקות רפואיות והגנטיות של התורמת.(לפי הרשימה )

  אמבריון ממליצה למשפחות להן היסטוריה של מחלות גנטיות במשפחה לבצע בדיקות גנטיות מקיפות לתורמת לפני תחילת התהליך (בתוספת תשלום). בדיקות גנטיות אלו ייערכו במעבדת GGA ו/אופרונטו דיאגנוסטיקה בישראל עד 455 יום לפני החזרת העוברים. במידה וידוע שיש מוטציה כל שהוא תהיה צורך בריצוף הגן הספטיפי שיכול לקחת יותר זמן בהתאם לסוג המוטציה. ליתר פרטים פנו לנציג אמבריון או ליעוץ הגנטי.

  במקרה ויש הסטוריה של SMA (ניוון שרירים) יש לבצע בדיקה של דם התורמת במעבדת פרונטו דיאגנוסטיק – המבצעת בדיקות גנטיות על פי Gold Standard – התקנים המחמירים ביותר.

  על מנת להקל עלייך את גיבוש המסמכים הנדרשים נציג אמבריון המלווה אותך יסייע לך לגבש את תיק המסמכים ולהשלים את כל הדרוש. בכל שאלה או קושי בתהליך תוכלי לפנות אליו ולקבל מענה מדויק ומלא להשלמת התהליך בהצלחה.

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה