התורמות שלנו - אמבריון אינטרנשיונל

התורמות שלנו

אנו באמבריון מכירים היטב ומבינים את ההיבטים הרגשיים הכרוכים בכך שילדך ייוולד מתרומת ביצית. זו הסיבה שאנו מקדישים תשומת לב רבה לנושא התורמות ולתהליך הכנת לתרומת הביצית. ההיכרות עם המצב הרגשי בו את נמצאת מאפשרת לנו לבחור איתך רק את התורמות המתאימות ביותר. שמנו לנו למטרה לפשט את התהליך עבורך, לקצר את זמני ההמתנה עד התרומה ולתת לך חוויה נטולת מתח, הכוללת גם את מירב הפרטים והמידע אודות התורמת שלך, כולל אף הצגת תמונות התורמת במסלול הבלעדי.

אנו מקווים שכאן תוכלי לקבל את כל התשובות לשאלותייך הנוגעות לתורמות. במידה ויהיו לך שאלות נוספות, אנא פני אלינו, אנו עומדים בקשר רציף ואישי עם התורמות ונוכל לספק מידע נוסף במידה ותרצי בכך.

מיהן תורמות הביצית

תורמות הביצית הן נשים צעירות יחידניות או שנמצאות בזוגיות ונשואות, הן כאלו שחוו הריון והן שעדיין לא. יכולים להיות שיקולים רבים לבחירתן לתרום ביציות. השיקול המרכזי כפי שאנו מכירים אותו הוא כמובן התגמול הכספי לו הן זוכות, לצד טיפול רפואי פרטי הניתן להן בחינם במסגרת הבדיקות ותהליך הסינון לקראת התרומה. גם לאחר התרומה המרפאה שומרת על קשר עם התורמת על מנת להבטיח את בריאותה.

 

התורמות שלנו

תהליך סינון ובחירת התורמות

המרפאות אותן אנו מייצגים מנהלות מאגר תורמות פוטנציאליות, לצורכי התאמה מהירה וקיצור זמני ההמתנה. התאמת התורמת עבורך מתבצעת בהתאם לפרטים שתספקי לנו בשאלון לנתרמת, וכן לפי מידע ראשוני אודות התורמות, אותו נספק לך בתחילת התהליך. התהליך כולל ריאיון מקיף וכן תיאום של כל הרכיבים הנלווים (בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות). במסלול התרומה הבלעדית תוכלי אף לצפות בתמונות של תורמות אפשריות, תוכלי לקבל דף מידע מקיף אודות התורמת שלך.

אנו באמבריון מקדישים את מירב המאמצים שלנו על מנת לוודא שהתורמות בריאות לחלוטין ופוריות, ושהן מקבלות את הטיפול הרפואי הטוב ביותר שניתן לקבל לקראת מתן תרומת הביציות. כל אחת מן התורמות עוברת תהליך סינון קפדני על מנת להבטיח את כשירותה הפיזית והמנטאלית לתהליך.
אנו מחויבים לכך שתקבלי ביציות בוגרות ובריאות, ולכן כל התורמות עוברות בדיקות לאיתור (לינק למאמר לדירוג עוברים)מחלות מין, איידס, צהבת נגיפית מסוג B ו-C אחת לשלושה חודשים, על מנת להבטיח את בריאותך ובריאות הילוד.

רשת המומחים העובדים בשיתוף עם אמבריון פועלת בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום, ומספקת שירותי ייעוץ וליווי מקיפים הן להורים המיועדים והן לתורמות. אמבריון מאפשרת להביא דגימת דם של התורמת הנבחרת, לביצוע בדיקות רפואיות נוספות ואף סקר גנטי 45 יום לפני שאיבת הביציות.

 תורמות מאוקראינה

אמבריון עובדת באופן בלעדי עם מרפאת “ויקטוריה” בקייב, אוקראינה. מרפאה מקצועית זו מנהלת מאגר מידע של תורמות צעירות, בנות 21 עד 32, בהתאם לחוק האוקראיני המקומי. בלעדיות זו היא שמאפשרת לנו לפעול באפקטיביות ולהבטיח טיפול איכותי והולם ללקוחותינו לפני, במהלך ולאחר העברת העוברים.

הצוות המקצועי של אמבריון נמצא בקשר יומיומי עם צוות המרפאה, ודנים באופן אינדיווידואלי על כל מטופלת ועל כל מקרה, ובכלל זה גם על התורמת המתאימה והצרכים הייחודיים כך ששום דבר לא יישאר בידי המזל.

הבלעדיות והעבודה ההדוקה עם המרפאה בחו”ל הם שמאפשרים לנו לספק לך שקיפות מלאה בתהליך ואת מירב המידע שניתן לקבל, וזו גם סיבה שלקוחותינו בוחרות בנו ובוטחות בנו.

כל תורמת עוברת סינון קפדני וראיונות מקיפים על-ידי אנשי הסגל במרפאה, ובהם פסיכולוג מוסמך, טרם אישורה כמועמדת מתאימה למאגר התורמות. לאחר מכן כל תורמת עוברת בדיקות רפואיות מלאות, כולל היסטוריה רפואית של משפחתה, על מנת להבטיח את בריאותה. בדיקות אלו כוללות גם בדיקות דם לאיתור בעיות גנטיות, ובהן גם תסמונת ה-X השביר, סיסטיק פיברוזיס וכן קריוטיפ לבדיקת תקינות הכרומוזומים. כל המידע מתועד במקום על ידי רופאי המרפאה. לאחר כל מחזור רומה התורמת נבדקת על ידי רופא ומקבלת אישורו על מנת לבצע תרומות נוספות.

במידה ותרצי לבצע בדיקות נוספת לתורמת כאן בישראל, אמבריון מאפשרת זאת. שאלי אותנו ושמח לתת לכך מענה.

לאחר שהסתיימו בהצלחה כל הבדיקות הרפואיות והגנטיות, התורמת מתווספת למאגר התורמות. ברגע שנמצאה עבורה התאמה, התורמת תחל בתהליך יחד עם הנתרמת המיועדת לה. מכיוון שרוב התורמות לא מתגוררות בעיר, המרפאה דואגת להבאתן למקום, לשהותן הנוחה וכן לכל צורכיהן. שבוע לפני שאיבת הביציות, המרפאה מפקחת על התורמת באופן צמוד, וביום התרומה נציג אמבריון יהיה נוכח במקום על מנת לזהות באופן וודאי את התורמת שנבחרה.

אנו מחוייבים למטרה אחת בלבד – לספק את תכניות תרומת ביציות הטובות ביותר, עם זמני המתנה קצרים ותהליך נטול מתח, על מנת שתהיה זו חוויה נעימה שתזכרי זמן רב.

נציג אמבריון יישמח לעמוד לשירותך בכל עת ולענות על כל שאלה שיש לך.

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה