יתרון הקפאת עוברים - אמבריון אינטרנשיונל
הבלוג
14.01.2017

יתרון הקפאת עוברים

יתרון הקפאת עוברים

מחקרים שנערכו בכל רחבי העולם הראו שהריון כתוצאה מהפריה חוץ גופית תוך החזרת עוברים מוקפאים דומה יותר בתכונותיו להריון טבעי, מאשר להריון כתוצאה מהפריה חוץ גופית תוך החזרת עוברים טריים.

התוצאות הם:

·         עליה בשיעור ההשתלות

·         עליה בשיעור ההריונות המוצלחים

·         עליה בשיעור הלידות הטבעיות

·         ירידה בשיעור ההפלות

·         ירידה ברמת הסיכון ללידה מוקדמת

·         תינוקות בריאים יותר

“מאחר שהחזרת עוברים מוקפאים מתבצעת זמן רב לאחר טיפול תרופתי, ההורמונים בגוף מספיקים לחזור לרמה הנורמאלית וכך התהליך דומה יותר להתעברות טבעית. כמו כן, נראה שהתהליך משפיע בצורה חיובית על בריאותו של התינוק”.

בנוסף לכך, החוקרים גילו שתקופה ארוכה יותר בין טיפול תרופתי לבין ההיריון מורידה את הסיכון לתסמונת גירוי-יתר שלחתי ובעיות קשות אשר עלולות להתפתח עקב נטילת תרופות לייצור ביציות.

אצל נשים בנות 36-42, שיעור הלידות הטבעיות לאחר החזרת עוברים מוקפאים, תוך שימוש בהדמיה כרומוזומלית מתקדמת (CSS), הוא גבוהה יותר בהשוואה להריון עקב החזרת עוברים טריים. 74.5% מהנשים שנכנסו להריון לאחר החזרת עוברים מוקפאים עברו לידה טבעית, בעוד שאצל נשים שנכנסו להריון לאחר החזרת עוברים טריים, נתון זה עומד על 53.7%. בנוסף לכך, בתהליך עם החזרת עוברים מוקפאים תוך שימוש ב-CSS, אחוז הפלות טבעיות עומד על 2.8% בלבד, בעוד שבתהליך עם החזרת עוברים טריים מדובר על 18.5%.

*כל המאמרים באתר נכתבו באנגלית על ידי מומחי פריון ממוסדות מוכרים בארה"ב ואנגליה. המאמרים תורגמו בשפה פשוטה להבנה. משפחת אמבריון שואפת לספק לכל מטופלת מידע עדכני וחינוכי לגבי כל הנושאים הקשורים לפריון ותהליך תרומת ביציות.

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה