מדיניות ופרטיות - אמבריון אינטרנשיונל
הבלוג
26.03.2017

מדיניות ופרטיות

אמבריון אינטרנשיונל בע”מ (“אמבריון”) מציעה תכניות לתרומת ביציות בחו”ל לזוגות ויחידים בישראל ובחו”ל. אמבריון הוקמה במטרה לסייע לזוגות ולרווקות לגשר על הפערים בין האספקטים הרפואיים, החברתיים והלוגיסטיים הכרוכים בתרומת ביצית בחו”ל. ללא הכוונה וסיוע של מי שמכירים את התהליכים השונים, קשה יותר להבין מה באמת כרוך בהכנה לתרומת הביצית ולהעברת העובר לרחם הנושא. אנו יודעים בדיוק אילו לחצים ורגשות גועשים על הנתרמות והתורמות כאחד, וכיצד הם משפיעים על קבלת ההחלטה הנכונה.

אמבריון מתייחסת בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט המופעל על ידה. תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר. מסמך זה סוקר את האופן שבו משתמשת אמבריון במידע הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או נאסף על-ידה בעת השימוש באתר.

על מנת לקבל פרטים נוספים על החברה ומוצריה, תידרש/י למסור מידע אישי כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני. השדות אותם חובה למלא יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל/י לקבל מידע.

אמבריון רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ו/או פרסומי. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור. עם זאת, אמבריון לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים או צד שלישי כלשהו. המידע אותו תשאיר/י באתר ישמש את אמבריון בלבד לצורך יצירת קשר והעברת מידע שיווקי ותכנים מקצועיים מעת לעת.

אמבריון נעזרת בחברות שונות המספקות לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

במידה וברצונך לברר ו/או להסיר את המידע הקיים עליך, או שאין ברצונך לקבל מידע ו/או תכתובות מאמבריון, ניתן לפנות במייל לכתובת info@embryon.co.il ולבקש הסרה ממאגר המידע ו/או מרשימת התפוצה.

*כל המאמרים באתר נכתבו באנגלית על ידי מומחי פריון ממוסדות מוכרים בארה"ב ואנגליה. המאמרים תורגמו בשפה פשוטה להבנה. משפחת אמבריון שואפת לספק לכל מטופלת מידע עדכני וחינוכי לגבי כל הנושאים הקשורים לפריון ותהליך תרומת ביציות.

קידום אתרים אורגני | פרסום בפייסבוק | Powered & Designed by EVEREST

לכל שאלה בכל שעה