בעוד שעל טרנדים מסוימים בהחלט אפשר לוותר, על חזיית הנקה לא יהיה מומלץ לפסוח בתקופה הקסומה של הנקת ילדך.

אימהות מיניקות לא פעם נוטות להסתרבל עם חזיות שפשוט אינן נוחות בזמן ההנקה.

אם כך, כיצד חזיית הנקה תקל על חייך ותשדרג לך פלאים את פעולת ההנקה? הנה המידע.

התינוק בוכה מרעב, החזייה קשה ומסורבלת לפתיחה, את כבר עצבנית והתינוק מרגיש שלא נוח לך. נשמע מוכר? כל אמא טרייה אשר מעוניינת להניק, חייבת להכיר חזיות הנקה איכותיות. בסופו של דבר, חזיית הנקה יכולה לשדרג את איכות חייך פלאים, ולא פחות חשוב מכך, את איכות פעולת ההנקה. כתוצאה ישירה מהנוחות שלך שמשתפרת, התינוק גם יהיה כנראה רגוע יותר. בואי נדבר על הנקה נינוחה ונעימה, לא מסורבלת ובכל פינה.

 

הנקה בציבור בעזרת חזיות הנקה איכותיות

בכל פינה את תוכלי להניק ללא כל קושי, מכיוון שחזיית ההנקה שלך מיועדת בדיוק לכך. חזיות הנקה מעוצבות בעזרת 2 גביעים אשר מצד אחד חושפים את פטמתך המיניקה, אבל מצד שני גם תומכים בשדייך באופן מלא.

לא תחסר לך התחושה של התמיכה, את תוכלו ללבוש את החזייה מתחת לבגדייך הרגילים. אימהות רבות נוטות להסתבך בזמן ההנקה. זאת, מכיוון שיש צורך גם להחזיק את התינוק וגם לפתוח את החזייה. מאחר שהפעולה הזו עשויה להיות מסורבלת, חכמי המצאת חזיית ההנקה הגיעו למסקנה הברורה – בין גביע לגביע של החזייה יש צורך להשאיר אזור חשוף. וזה למעשה, הדבר היחיד ששונה מחזיות רגילות.

 

במה עוד שונות חזיות הנקה מחזיות רגילות?

בחזיות ההנקה ישנו חלק של החזה שלך אשר נשאר חשוף, ככה שלתינוק תהיינה גישה מלאה וחופשית להזנה בכל עת שהוא או היא רעבים. חזיות הנקה הן הרבה מעבר לטרנד רגעי, הן חלק בלתי נפרד מהמאבק על מעמד האישה בחברה של המאה 21.

בשנים עברו נשים היו נוטות להתבייש, להיות נבוכות, להצניע ולהסתיר את כל מה שכרוך שחשיפת גופן בציבור. למעשה, עד לפני שנים לא רבות מאוד, הפעולה של הנקה בציבור הייתה מעין טאבו שאף אישה לא מעוניינת לבצע.

 

חזיות הנקה מביעות אמירה פמיניסטית

עם השנים, נשים נאבקו על המעמד שלהן בחברה המתקדמת, מה שהוביל גם לפיתוח מוצרים חדשניים כמו חזיות הנקה. החזיות האלו, מעבר לכך שהן משפרות פלאים את איכות ההנקה וההזנה לילד, הן גם מביעות עמדה מסוימת.

העמדה שהחזיות האלו מביעות היא עמדה פמיניסטית טהורה. בסופו של דבר, אם הילד רעב והוא צריך הזנה, אין שום סיבה שמישהו יגיד לך לא לעשות זאת בציבור. זה הילד שלך ואת מחליטה מתי להזין אותו, לא אף אחד אחר. רכשי לך חזיית הנקה איכותית, תהנה מהחופשה להניק בכל עת ועת. בהצלחה!

 

אישה שוכבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *