כשאנו מתכוונים לרכוש בגד גוף לבייבי שלנו, אין ספק שמדובר בפעולה כיפית שבסופה סיפוק והנאה רבים! בגדי הגוף של היום מתהדרים בכתובות הומוריסטיות ושנונות, ציורים מעניינים, ציוני תאריכים וחגים, ולמעשה כמעט כל מה שתוכלו לחשוב עליו…אין כמו תלבושת מדליקה, שתעלה חיוך אצל כל מי שפוגש את התינוק שלנו, בין אם מדובר בבני המשפחה, ובין אם מדובר בעוברים ושבים החולפים לידנו ברחוב. איך בוחרים בגד גוף לבייבי שלנו? אספנו עבורכם ארבעה עיצובים פופולריים!


נולדתי הרגע!

בין העיצובים הכי פופולריים ומהנים בעולם בגדי גוף לתינוקות, אנו מוצאים את כל העיצובים המדברים על כך שהתינוק הגיע לעולם ממש הרגע. ביניהם תוכלו למצוא כתובות כמו "נעים להכיר", "מהדורה מוגבלת", וגם כאלו שהם יותר מקוריים כמו "חיכיתי תשעה חודשים לאוכל של סבתא". אין ספק שיש משהו מיוחד בכתובות האלה, שמזכירות לנו שהיי! יש כאן מישהו חדש שהרגע הגיע אלינו! וזה מאורע מרגש ללא ספק.


מצחיקים ומיוחדים

אין כמו בגד גוף לתינוק, שיעלה חיוך על פני מי שמביט בו. והיום? אנו נתקלים לא מעט בעיצובים שנונים ומתוחכמים המתנוססים על בגדי גוף של תינוקות. ניתן למצוא הדפסים עם לוגו של סוכר לבן של סוגת, שנראה ממש כמו על אריזת חבילת הסוכר, וניתן למצוא גם עיצובים עם כתובות מצחיקות דוגמת "אם אמא אומרת לא, דודה תגיד כן", ועוד עיצובים מדליקים והומוריסטיים!

בגד גוף עם שם התינוק\ת

אחד העיצובים המוכרים והפופולריים, שפשוט מזכיר לנו איך קוראים לבן המשפחה החדש. וזה לגיטימי לחלוטין, שהרי- חלק מבני המשפחה והחברים לא יזכרו את השם של הבייבי החדש. עיצוב זה מאפשר לנו לעטר את השם של הבייבי שלנו עם ציור כלשהו כמו מיקי מאוס, כתר, או פפיון, וגם לבחור עבורו גופן חמוד ע"פ העדפתנו.

תינוק
בגדי גוף תקופתיים

כאן אנו מדברים על בגדי גוף המעוצבים בהתאם לעונה מסוימת, אירוע כלשהו, או ציון של תאריך חשוב. ביניהם נוכל למצוא בגדי גוף המכריזים "פסח שמח", ומהווים מתנה נהדרת לחג האביב. נוכל גם למצוא כאן אופציות לציון תאריכים מוזמנים אישית, במקרים של ימי הולדת, ימי נישואין, ועוד. ונוכל אפילו לבחור בגד גוף שמציין "אמא שבת" או "אבא שבת" עבור הבייבי שלנו בעת שהגיעה עת התורנות שלו לקבל את השבת בגן.

בגדי גוף לתינוקות הם ללא ספק, עולם ומלואו. אנו יכולים לבחור מתוך עיצובים רבים ושונים, ואנו גם יכולים להקנות טעם אישי וייחודי לתלבושת של הבייבי שלנו. ישנם מספר עיצובים פופולריים עבור בגדי גוף לתינוקות, והיום נוכל למצוא ביניהם כאלו מצחיקים והומוריסטיים, כאלו עם כתובות שנונות ומתוחכמות, וכאלו עם איורים חמודים מכל מיני סוגים. במאמר זה אספנו עבורכם ארבעה סוגי עיצובים פופולריים, שיעניקו לכם השראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *