נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

סדנאות מומלצות להכנה ללידה

חדר לתינוק

את עומדת ללדת בפעם הראשונה בחייך? אם כך, קשה לתאר במילים את ההתרגשות. יש בוודאי ימים שבהם את חושבת על העניין בחיוך ואילו בימים אחרים את חושבת על כך באימה. האמת היא שלידה זה לא 'משהו שאפשר להתעלם ממנו, אי אפשר לשכוח אותו ולכל הדעות זו חוויה מטלטלת במיוחד. לכן, אם את יכולה להכין את עצמך לקראת החוויה הזאת בעזרת סדנת הכנה ללידה, מה פתאום שתוותרי על כך? מה שכן, כדאי שתדעי שיש מגוון רחב של סדנאות שעוסקות בתחום הזה ואין ספק שכל אישה צריכה לבחור את הסדנא המתאימה לה ביותר. לכן, לפני הכול, כדאי שתקראי מספר חוות דעת אודות הסדנאות השונות, שכן תמיד חוות דעת יכולות לסייע בקבלת החלטה כה חשובה.

אישה ליפני לידה

מה כוללת הסדנא שאליה את נרשמת?

מעבר לכך שכדאי לך לקרוא חוות דעת אודות מספר סדנאות שנראות לך רלוונטיות, יש טעם גם לברר מה בדיוק כוללת הסדנא. ראשית, כמה זמן היא נמשכת ועל כמה מפגשים מדובר? שנית, האם מדובר על סדנא שמתאימה רק לאישה עצמה או גם לבן או בת הזוג שלה? בנוסף לכך, כדאי גם לברר מי מעביר את הסדנא, כי אין תחליף לסדנת הכנה ללידה שמועברת על ידי מילדת. אשת מקצוע שחיה ונושמת את התחום הזה יכולה לדבר איתך על הדברים מהמקום הכי אמיתי ומתוך הניסיון האישי שלה, מה שיעשיר אותך ביותר וייתן לך בוודאי תחושת ביטחון.

סדנא שמתייחסת ללידה בהיבטים שונים

לידה זה לא רק עניין פיזי, שכן יש כאן גם הרבה עניינים רגשיים וחלק מאיתנו רואים בה אפילו משהו מיסטי. לכן, בבואך לבחור את סדנת הלידה הכי טובה ומומלצת שיש, כדאי יהיה לבדוק גם מה היא כוללת. כלומר, האם את הסדנה כולה תעביר רק מילדת? או שיהיו גם רופאים שיגיעו ויתנו הרצאות שונות? האם מדובר על סדנא שתכלול גם תרגילי נשימה? או אולי מספר תרגילים פיזיים שונים? כדי שתוכלי להרגיש כמה שיותר מוכנה לחוויה הזאת, כדאי לך לבחור סדנה עשירה. זה לא משנה אם לא תתחברי בדיוק לכל התכנים המועברים בה, אך מה שבטוח, זה שכך תוכלי לקבל תמונה ברורה יותר על החוויה שאת עומדת לעבור. חלק ממה שקשה בלידה ראשונה זו העובדה שאת לא יודעת לקראת מה את הולכת ולכן במובן הזה סדנת הכנה ללידה יכולה לסייע לך בצורה בלתי רגילה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טיפים להיריון ליולדת
תינוק מצויר
איך לבחור את השם לתינוק

בשעה טובה גיליתם שאחרי לא מעט ניסיונות האישה נכנסה להיריון? את מתרגשת? אתה לא מצליח לישון? אם כך, ברור

אישה עם תאומים
התמודדות עם לידת תאומים

אחד מהשלבים המרגשים ביותר במהלך ההיריון זו בדיקת הדופק. כלומר, תחילה האישה מגלה, בדרך כלל על ידי בדיקה ביתית,