בעוד שחלקנו זוכרים ימי חסד לפוף עוד משנות השבעים, פוף תינוקות הוא מוצר עכשווי שכל אמא צריכה להכיר, למרות שנראה לי כי מדובר ב"מוצר הסתלבטות" ותו לא.

בפועל, מעבר לאפשרות להסתלבט בכיף על פופים לתינוקות, הם גם מסייעים בהתפתחות הקטנטנים. בואו נבין כיצד.

אם חשבתם שפופים הם פריט דקורטיבי בלבד שקשה מאוד לקום ממנו, כנראה שלא היה לכם את כל המידע הרלוונטי על הפופים האלו. אתם מוזמנים להכיר פוף תינוקות שאמנם מאפשר לכם להתרפק עליו בכיף, אבל הוא גם תורם במידה לא מעטה להתפתחות של הגוזל שלכם בבית. במה, למשל? בואו נבין קצת יותר לעומק את התרומה של פופים לתינוקות, למערכות העיכול שלהם ולתהליכים נוספים.

 

כיצד פוף לתינוקות יסייע בהתפתחותם?

אז מדוע פוף לתינוק הוא מוצר חשוב בכל בית בו מתפתח קטנטן, או קטנטנה? ובכן, ישנם המון פריטים כאלו ואחרים, חלקם פריטים לתינוקות וחלקם אביזרים בבית שבהם אנחנו נעזרים בכדי לקדם את התפתחות התינוקות בבית. פוף לתינוקות, הוא בדיוק סוג המוצר שיכול לסייע בהתפתחות התינוק. קודם כל ואולי הכי חשוב, כשהגוף רפוי ורגוע, מערכת העיכול שלנו עובדת באופן רגוע גם כן.

אם כך, אתם מוזמנים כבר היום להבין כי פוף תינוקות יכול לסייע לתינוק שלכם בעיכול מזונו. כמובן, בצמוד לעיכול נכון של מזון בגיל הינקות, מגיע גם הנושא של גזים ופליטות. ובנקודה זו חשוב מאוד לציין, מאחר שהגוף שקוע בפופים אלו, למעשה כל התהליך של הגזים אמור לעבור באופן טבעי יותר וחלק יותר.

 

במה עוד יתרום פוף תינוק להתפתחות הזאטוט?

מעבר לנושא הפיזי, חשוב להבין מספר דברים גם לגבי הגישה הכללית של כולנו לחיים. בואו נדבר על רמת הכלל, כולנו תמיד עסוקים בעשייה מתמדת, ובדרך כלל זהו גם סוג החינוך שאנשים מעבירים לילדיהם, שזה אחלה והכול טוב ויפה.

אבל יחד עם עשייה מתמדת, חשוב גם להעביר לתינוקות שלנו את המסר, שמומלץ וכדאי גם לנוח לפעמים מבלי להיות עסוקים בכל מיני טרדות ועיסוקים. פוף לתינוקות הוא בדיוק מסוג האלמנטים הדקורטיביים בבית, שגם מעבירים מסר של רוגע ושלווה, זמן רגיעה ומנוחה. וזהו מסר שחשוב מאוד להעביר לתינוק בבית, אותו מסר שניתן להעברה באמצעות הפוף עצמו.

 

האם פוף תינוקות יכול לזרז התהפכות? כן!

דבר חשוב נוסף לגבי פופים לתינוקות, הוא שהם יכולי לסייע לתינוקות העקשנים שמסרבים להתהפך. מאחר שהוא מאוד גמיש והתינוק שוקע בתוכו, אתם יכולים למעוך את הפוף בזוויות אשר יעודדו את הקטנטן להתהפך היפוך הצידה.

אנחנו כבר שומעים את הצהלות והשמחה כשהוא מתהפך! אתם תודו לנו על הטיפים שנתנו לכם כאן. שיהיה לכם הרבה בהצלחה, גלו סובלנות בתהליך התפתחותו של הקטנטן וצפו לתוצאות חיוביות במהרה עם הפוף!

 

פוך בצבע כחול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *